Powrót
pn.-sb. 9:00 - 21:00 nd. 10:00 - 20:00

PINKO

Wspaniała fuzja kolorów, androgyniczna sylwetka, zapożyczenia z męskiej garderoby, inspiracje safari i wszystkim co etniczne – to główne elementy najnowszej kolekcji PINKO. Zgodnie z obowiązującymi tendencjami, w tym roku wizerunek powinien być zdecydowanie androgyniczny – granica między płciami zaciera się coraz bardziej. Spodnie są więc coraz wygodniejsze, a bluzy w rozmiarze „oversized” wyglądają tak, jakby były wykradzione z męskiej szafy. Kombinacja kolorów kolekcji przywodzi na myśl etniczny targ i bogactwo barwnych przypraw.

Etniczny charakter mają również użyte tkaniny; lekka i miękka bawełna, jersey zapewniają najwyższy komfort. Inspiruje w tym sezonie również styl safari. Ale jak najbardziej na czasie jest też łączenie stylu militarnego z romantycznym. Obcisłe spodnie, wojskowe kurtki z szerokimi ramionami w połączeniu z szyfonową lub koronkową spódnicą wyglądają naprawdę zjawiskowo! Topy przypominają do złudzenia bieliznę, a militarne tkaniny w kolorze zielonym lub khaki są ozdobione graficznymi wzorami i wojskowymi detalami. Ważne w tym sezonie będzie również łączenie bieli z czernią – zawsze ponadczasowe.

Powstaje dzięki temu mocna kobieca sylwetka, z graficznymi zdobieniami, wzorami, z błyszczących lub matowych tkanin. Do łask powraca sukienka koktajlowa, ale obowiązuje określona jej długość: przed kolano. Psychodeliczne wzory, nadruki, soczyste kolory – to wszystko stworzy mocny i zdecydowany klimat Disco-Rock. To jest właśnie wizerunek Pinko.