Powrót
pn.-sb. 9:00 - 21:00 nd. 10:00 - 20:00

MY FANGLE

MY FANGLE to multibrand skupiający w swoim portfolio wyselekcjonowane modowe marki premium. Dostępna w salonie oferta dedykowana jest osobom ceniącym najwyższą jakość, unikatowe wzornictwo oraz komfort użytkowania. Wśród selekcji damskich marek dostępne są kolekcje Dorothee Schumacher, High, Peserico oraz Sauvage Collective. MY FANGLE posiada również ofertę skierowaną dla mężczyzn – markę Karl Lagerfeld i Peserico Men.

DOROTHEE SCHUMACHER

Kiedy w 1989 roku Dorothee Schumacher zaprezentowała w Niemczech swoją pierwszą kolekcję t-shirtów z satynowymi elementami, wprowadziła rewolucję w klasycznym stroju biznesowym. Marka Dorothee Schumacher od razu zdobyła wysoką pozycję na rynku, a obecnie stroje jej projektu noszą ikony światowego stylu.

Kobieta Dorothee Schumacher jest elegancka, romantyczna i odrobinę nonszalancka. Łączy w sobie elementy couture i wyjątkową nowoczesność krojów, a przy tym najlepszą jakość materiałów i tkanin. Sylwetki kreowane przez projektantkę wyróżnia precyzja i dbałość o detale, co sprawia, że są unikalne i niemożliwe do podrobienia.

HIGH

Każda kolekcja HIGH jest produkowana przez kreatywny zespół złożony z projektantów, stylistów, techników, artystów i rzemieślników posiadających specjalistyczną wiedzę w wielu różnych dyscyplinach.

Każdy element jest zaprojektowany w trójwymiarowy sposób: tył, profil i wnętrze ubrania są równie ważne jak i szczegóły przedniej częściej stroju kojarzone z couture i rzemieślniczymi procesami produkcyjnymi. Podczas gdy zespół kreatywny czerpie inspirację z historycznych kostiumów i tekstyliów, często kładąc nacisk na odzież roboczą i użytkową, nieustannie bada najnowsze technologie tkanin i techniki produkcyjne. To dualistyczne podejście do projektowania jest integralną częścią HIGH.

PESERICO

Peserico to włoska, ekskluzywna firma odzieżowa, która powstała w 1962 roku. Założycielką była Maria Peserico. Początkowo firma specjalizowała się jedynie w damskich spodniach o eleganckim fasonie. Po dziesięciu latach zakład zatrudniał już 50 pracowników, a dystrybucja zaczęła rozwijać się za granicą. Wysoka jakość produkcji, dbałość o szczegóły oraz unikalny i szykowny styl zagwarantowało Peserico wieloletni sukces i popularność.

KARL LAGERFELD

Odzież sygnowana nazwiskiem słynnego projektanta dedykowana jest panom z charakterem, ceniącym połączenie wygody i miejskiego szyku. DNA marki określane jest jako “rock’n’black” – czerń była zdecydowanie ulubionym kolorem projektanta, co dobitnie widać także w najnowszej kolekcji.

Kreskówkowa postać Karla Lagerfelda, z charakterystycznym siwym kucykiem i wielkimi ciemnymi okularami, pojawia się na wielu produktach marki i jest jej znakiem charakterystycznym.

SAUVAGE COLLECTIVE

Marka założona przez parę przyjaciół, którzy oddają w swoich kolekcjach hołd kobiecości i kobiecej sile. Filozofia Sauvage Collective to przenikanie się rożnych światów – kobiecego z męskim, romantycznego z dzikim, wrażliwości z siłą.

Każda rzecz tworzona jest z dbałością o detale, przy wykorzystaniu najwyżej jakości tkanin i misternego wzornictwa. W kolekcjach Sauvage Collective znaleźć można rzeczy wyprodukowane z weluru, który jest uwielbiany przez projektantów i stał się znakiem rozpoznawczym marki.