Parking

Skorzystaj z przestronnego parkingu w centrum miasta dla 600 samochodów, a następnie zrób zakupy w  markowych sklepach i odpoczywaj w restauracjach Renomy. Wjazd na parking znajduje się od strony ul. Czystej.

GODZINY OTWARCIA:
poniedziałek – sobota 6:00-23:00
niedziela handlowa 7:00- 22:00
niedziela niehandlowa 7:00- 20:00

CENNIK:
pierwsza godzina – bezpłatnie
druga godzina – 4 zł
trzecia godzina – 4 zł
czwarta i każda następna godzina – 5 zł
doba parkingowa – 50 zł

Abonament – 350 zł brutto*
Karty wartościowe z bonusem 20%**

Czas od opłaty do wyjazdu wynosi 10 minut.

Kontakt: 539 964 250 | mail: renoma@apcoa.pl | www.apcoa.pl


* W przypadku większej ilości abonamentów możliwe negocjacje cenowe. Ilość dostępnych Abonamentów ograniczona.
**O szczegóły zapytaj w Biurze Parkingu

Na poziomie +5 dostępna jest stacja ładowania pojazdów elektrycznych!

Ładowanie baterii 20-40 kW zajmuje maksymalnie do 40 minut, w zależności od stopnia naładowania i pojemności baterii. Każda z szybkich stacji w sieci GreenWay umożliwia ładowanie wszystkich pojazdów elektrycznych zgodnych ze standardami: CHAdeMO, CCS oraz AC Type-2, co praktycznie oznacza wszystkie marki samochodów elektrycznych dostępnych na rynku. Dwa pierwsze umożliwiają ładowanie prądem stałym (DC) – czyli ładowania szybkie do 50 kW, ostatni – ładowanie prądem zmiennym (AC) – czyli wolniejsze, nawet do 43 kW.

Plus info o rejestracji na stronie Korzystanie z ładowarek GreenWay w obu krajach umożliwia rejestracja w sieci (na stronie internetowej greenwaypolska.pl). Każdy zarejestrowany klient otrzymuje bezpłatnie kartę RFID oraz dostęp do Portalu Kierowcy i Portalu Klienta, co umożliwia ładowanie. Zapraszamy też na naszego bloga, gdzie opisaliśmy proces rejestracji.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.