Powrót DJ Mark – Sobota 6 stycznia od 19:00 do 1:00

DJ Mark – Sobota 6 stycznia od 19:00 do 1:00

Mark, naprawdę nazywa się Marc Laszczyński – to młody francuski DJ polskiego pochodzenia, który zadebiutował w Kraju Basków, na granicy z Hiszpanią. Jego wpływy muzyczne są zatem różnorodne, z wyraźnym upodobaniem do wieczorów iberyjskich i wynikających z nich horyzontów muzycznych.

W 2006 roku zaczął pasjonować się DJ-owaniem i pod skrzydłami dj Moraze zdobywał szlify w 2008 roku w słynnym klubie nocnym Carré Coast. Motywowany wielką pasją i wrodzonym talentem do przewidywania trendów, otrzymał możliwość miksowania podczas wielu ważnych wydarzeń, gdzie prowadził warm up i closing dla Dj-ów takich, jak dj Medhi i Busy P Pedro Winter, Oxia , Darin Epsilon, Polo & Pan, Synapson, Catz n Dogz… Grał w wielu krajach na świecie, takich jak Francja, Hiszpania, Meksyk, Niemcy.

Jego techniki udoskonalane na przestrzeni lat i ciągłe zainteresowanie muzyką światową dały początek własnemu stylowi muzycznemu, który charakteryzuje się wyczuciem publiczności i niezwykłą intuicją w selekcji utworów.

W sierpniu ubiegłego roku label 'Taste the Music’ zorganizowała konkurs dla DJ-ów, w którym wzięło udział ponad 100 uczestników z całej Polski. Mark został wybrany spośród dziesięciu finalistów i zdobył pierwsze miejsce, prezentując swój set na żywo.

Linki:

https://www.facebook.com/Mark.muzika90

https://www.instagram.com/mark_muzika/