Właściciel

Właścicielem  Renomy jest  Globalworth Poland Real Estate N.V. (GPRE), polska platforma nieruchomości biurowych, notowana od kwietnia 2017 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Nasze portfolio składa się z różnorodnych nieruchomości biurowych i biurowo-handlowych o wysokim standardzie, zlokalizowanych w Warszawie i innych dużych miastach Polski – Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Gdańsku i Katowicach.
Wszystkie nasze nieruchomości wyróżnia standard wykończenia i doskonała lokalizacja, co skupia uwagę zarówno polskich, jak i zagranicznych najemców. Mamy ambitne plany na przyszłość – chcemy rozbudować portfolio i zostać liderem rynku biurowego w kraju oraz stać się partnerem pierwszego wyboru dla szerokiego wachlarza firm działających w Polsce. Posiadamy strukturę podobną do REIT, w której koncentrujemy się na wypłacaniu akcjonariuszom większości naszych zysków w postaci regularnych i atrakcyjnych dywidend.

www.globalworth.com

 

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.