Udogodnienia

PUNKT INFORMACYJNY

Przy głównym wejściu do Renomy od strony ul. Świdnickiej zlokalizowany jest punkt informacyjny. Uzyskają w nim Państwo wszelkie niezbędne informacje, które usprawnią zakupy i pozwolą w pełni skorzystać z oferty obiektu.

BEZPŁATNE WI-FI

Na terenie całego centrum handlowego dostępne jest bezpłatne Wi-Fi. Mogą Państwo korzystać z niego bez ograniczeń podczas zakupów lub spotkania ze znajomymi w restauracjach Renomy.

Bankomaty

Na terenie DH Renoma znajdują się bankomaty i wpłatomaty Planet Cash i Euronet, które zapewniają szybkie i bezpieczne operacje gotówkowe. Bankomat oraz wpłatomat Euronet znajdą Państwo na poziomie -1, drugi wpłatomat Euronet oraz bankomat Planet Cash znajduje się na poziomie 0, natomiast na poziomie +3 umiejscowiony jest wpłatomat Euronet. Zachęcamy do korzystania.

POMIESZCZENIE RODZICA Z DZIECKIEM

W trosce o rodziny z dziećmi w Renomie znajdują się specjalne pomieszczenia wyposażone w przewijaki i inne pomocne akcesoria. Pokoje znajdują się na poziomie -1 oraz +3 obok toalet.

STACJA ŁADOWANIA TELEFONÓW

Na poziomie +3 w strefie restauracyjnej do dyspozycji naszych Klientów oddajemy punkt, w którym każdy klient może naładować swój telefon komórkowy lub inne podręczne urządzenie elektryczne.

DRUKARKA

Dla Państwa wygody w strefie restauracyjnej na poziomie +3 znajduje się miejsce, w którym można skorzystać z drukarki.

MYJNIA SAMOCHODOWA

Zapraszamy do skorzystania z oferty ekologicznej myjni samochodowej na poziomie +6 parkingu, specjalizującej się w profesjonalnym myciu oraz czyszczeniu pojazdów.

KANTOR

W Renomie mogą Państwo skorzystać z usług kantoru wymiany walut, który znajduje się na poziomie -1.

ROWERY

Renoma jest miejscem przyjaznym rowerzystom. Przy wejściach do budynku (pl. Czysty, pl. Kościuszki) znajdziecie Państwo stojaki na rowery, a w niedalekim otoczeniu stację Wrocławskich Rowerów Miejskich (przy pomniku Bolesława Chrobrego).

APTECZKA

Zdrowie i bezpieczeństwo klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego w punkcie informacyjnym, zlokalizowanym przy głównym wejściu do Renomy, znajduje się apteczka. W razie potrzeby klienci mogą także zgłosić się po pomoc do obsługi obiektu.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.