Studio Puff-Buff

Studio PUFF-BUFF tworzy Anna Siedlecka (dyplom na Wydziale Architektury i Wzornictwa ASP Gdańsk) oraz Radosław Achramowicz (dyplom na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej oraz doktorat na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej). Ich studio projektowo-produkcyjne zajmuje się wzornictwem przemysłowym oraz produkcją oświetlenia pod własną marką PUFF-BUFF. Od czasu debiutu na mediolańskich targach designu w 2004 roku studio stało się znane szerszej publiczności, głównie za sprawą nadmuchiwanych lamp, które następnie prezentowane były m.in. w Londynie, Paryżu, Berlinie. Duet Siedlecka-Achramowicz zdobył wiele nagród, w tym m.in. wyróżnienie DME Award (Design Management Europe), był obecny w finale nagrody Dobry Wzór czy w rankingu Najlepsze Produkty Ostatnich 5 lat magazynu 2+3D, a żyrandole PUFF-BUFF oświetlały m. in. Paryski Tydzień Mody.

Opis pracy:

Dmuchane lampy zawieszone jako oświetlenie reprezentacyjnego miejsca Renomy – przestrzeni schodowej od strony ulicy Czystej. Lampy bazującą na systemie BUBBLES (elementy dmuchane + diody LED), czyli tym samym, który designerzy wykorzystali do budowy struktur świecących w atrium Renomy. W tym przypadku kolor światła można zmieniać za pomocą pilota. Dziełem studia są również niebieskie lampy nad małymi atriami na piętrach domu handlowego – to diodowe lampy BLUE GRASS, zrealizowane w większym rozmiarze, specjalnie na zamówienie Renomy.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.