Powrót
pn.-sb. 9:00 - 21:00 nd. 10:00 - 20:00

EMANUEL BERG

Bernhard Roetzel znany autor publikacji na temat mody „Lady – Kobieta Elegancka” oraz „Gentleman – Moda ponadczasowa” wielokrotnie przywołuje markę Emanuel Berg, jako wzór współczesnego stylu i elegancji.

Markę Emanuel Berg założył w 1989 w Kolonii Jarek Berg-Szychułda. Odzwierciedla ona jego fascynację klasyczną elegancją i upodobanie luksusu. Pierwszy sklep powstał w Niemczech, w 1995 r. w Marsdorf. Obecnie asortyment marki sprzedawany jest w ponad stu miejscach na całym świecie.

Stworzono firmę, która spotkała się z szacunkiem i uznaniem wśród najwybitniejszych przedstawicieli w branży. Firma stała się synonimem specjalizacji w produkcji ekskluzywnych koszul i bluzek, szytych z najlepszej jakości włoskich tkanin.

W dniu dzisiejszym produkty sygnowane nazwą Emanuel Berg, noszone są zarówno w Tokyo, Los Angeles, Paryżu, jak w Warszawie. Marka stała się ulubioną wielu znanych osobistości, którzy cenią sobie zarówno dostępny w salonach asortyment, jak i ekskluzywną usługę „Made To Measure”.

W dzisiejszych czasach, w których masowa produkcja określa styl życia, my oferujemy indywidualny produkt dla wąskiej grupy ludzi przywiązujących dużą uwagę do tradycji i perfekcji.