Wtorek, 24 marca 2020

Szanowni Państwo!

W związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego informujemy o następujących zmianach w funkcjonowaniu DH Renoma. Zmiany te obowiązują od dnia 14 marca 2020 r. do odwołania.

Ze względu na regulację o czasowym ograniczeniu funkcjonowania określonych instytucji lub zakładów (rozdz. 4), informujemy, że w DH Renoma czynne pozostają sklepy niepodlegające działalności wymienionej w pkt. 2 par. 5. niniejszego rozporządzenia. Pomimo ograniczenia działalności części najemców, czynne są wszystkie wejścia do budynku DH Renoma oraz wjazd na parking. W trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz dochowanie najwyższych standardów obsługi nasz personel dokonuje regularnej dezynfekcji klamek, przycisków, poręczy i uchwytów na terenie całego obiektu.

Informujemy również, że przy wejściach głównych znajdują się ogólnodostępne dozowniki ze środkiem do dezynfekcji, a w toaletach mydła dezynfekujące. Zachęcamy do korzystania ze środków higieny dostępnych na terenie centrum i przypominamy o konieczności stosowania się do ogólnych zaleceń dotyczących profilaktyki i bezpieczeństwa.

Oficjalne informacje znajdą Państwo na: https://www.gov.pl/web/koronawirus/komunikaty-resortow

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.