Wtorek, 13 października 2020

W trakcie swoich 90-letnich dziejów Renoma przechodziła wiele zmian, które zawsze były odpowiedzią na aktualne potrzeby klientów.

Dlatego teraz w Renomie nadszedł czas na rozpoczęcie procesu metamorfozy.

Przygotowania do zmian trwały długo, jednak było to spowodowane zakresem planowanych prac oraz faktem, iż DH znajduje się pod opieką konserwatora zabytków. Zespół wybitnych architektów pod kierownictwem Zbigniewa Maćkowa opracował i zaczął wdrażać pomysł na wystrój wnętrz, który będzie nawiązywać do historycznego stylu Domu Towarowego Wertheim. Pierwsze prace aranżacyjne już się rozpoczęły.

Z uwagi na komfort klientów, remont przeprowadzony będzie w kilku etapach, we wcześniej wyłączonych z użytkowania częściach Renomy. Prace modernizacyjne zaplanowane są na 2 lata. Nowa Renoma zyska natomiast dodatkowe przestrzenie biurowe, jak również zupełnie nowe powierzchnie przeznaczone na restauracje i szeroko pojętą gastronomię. 🙂

Inspiracją do projektowania tych miejsc jest warszawska Hala Koszyki – gastronomiczne centrum stolicy, którego właścicielem i zarządcą – podobnie jak DH Renoma jest czołowy inwestor w Europie środkowo- wschodniej:  Globalworth

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.