Informacje

Od 28.12.2020 rozpoczęła się tzw. Kwarantanna Narodowa, co oznacza, że w Renomie otwarte będą sklepy spożywcze, drogerie, apteki, księgarnie oraz wybrane punkty usługowe. Nie zmieniły się zasady funkcjonowania gastronomii – nadal możemy zamawiać dania na wynos lub z dostawą, ale nie możemy spożywać ich na miejscu. Przypominamy, ze nadal obowiązują godziny dla seniorów od godz. 10.00 do 12.00. Serdecznie zapraszamy, poniżej lista otwartych sklepów i punktów usługowych.
Informujemy, że decyzją rządu od 17.10 klub Calypso Fitness Club w DH Renoma pozostaje zamknięty. Zachęcamy jednak do pozostania aktywnymi.
Tak jak dotychczas zasłaniajmy usta i nos maseczką, chustką, lub szalikiem. Przy wejściu do naszego obiektu dezynfekujmy dłonie, a w trakcie zakupów zakładajmy jednorazowe rękawiczki. Starajmy się zachować przynajmniej 1,5 m odległości od innych osób.
Obecnie wiele rzeczy zmienia się dynamicznie, ale jedno jest pewne – Renoma pozostaje otwarta.
W trakcie swoich 90-letnich dziejów Renoma przechodziła wiele zmian, które zawsze były odpowiedzią na aktualne potrzeby klientów. Dlatego teraz w Renomie nadszedł czas na rozpoczęcie procesu metamorfozy.
Na terenie DH Renoma znajdują się bankomaty i wpłatomaty Planet Cash i Euronet, które zapewniają szybkie i bezpieczne operacje gotówkowe.
Należąca do GreenWay Polska Sp. z o.o. ładowarka firmy Delta to jedna z najbardziej zaawansowanych ładowarek dostępnych na rynku, umożliwia szybkie równoczesne ładowanie trzech pojazdów: dwóch pojazdów prądem stałym (DC) oraz jednego zmiennym (AC).
Szanowni Państwo, w związku z wytycznymi Ministerstwo Rozwoju z dnia 29 kwietnia 2020 roku , a także Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 roku, informujemy, że od 4 maja w DH Renoma dozwolony jest handel w części sklepów ...
Szanowni Państwo, zapraszamy Państwa do sklepów i punktów usługowych, których listę na bieżąco będziemy publikować ...
W trosce o dobro naszych klientów i pracowników przypominamy najważniejsze zasady bezpiecznych zakupów. Jednocześnie przypominamy, że nasz personel dokonuje regularnej i częstej dezynfekcji ...
Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.