Poniedziałek, 4 grudnia 2017

Włoski szyk na stoku – S’portofino

Włochów kojarzymy z gorącym temperamentem, radością życia, elektryzującą energią i niewymuszoną elegancją. Kiedy więc projektują ubrania utożsamiają one wszystkie te cechy.
Newland to wyjątkowa propozycja prosto z Włoch dla wszystkich miłośników białego szaleństwa, którzy nie lubią kompromisów. Jakość, styl, przepiękne kroje – to cechy, które w ciemno można przypisać projektom tej marki. Najnowsza kolekcja Newland obfituje we wzory, które świetnie oddają ducha świetnej zabawy na stoku. Ciekawe pritny zdobędą serca tych, który na stoku lubią wyznaczać trendy. Panie z pewnością zakochają się w kwiatowych motywach i eleganckich połączeniach kolorystycznych, które świetnie sprawdzą się także na apres ski. Zimowe motywy w postaci pędzących przez śnieg reniferów, spadających białych płatków i alpejskich sasanek są pięknym nawiązaniem do klasyki w nowoczesnym wydaniu.
Moda idzie w parze z najlepszej jakości tkaninami. Wykorzystywany przez markę Newland materiał techniczny DHtech daje gwarancję izolacji termicznej, niezwykłej elastyczności i doskonałego obiegu powietrza.
Nowa kolekcja Newland dostępna jest w salonie S’portofino oraz na www.sportofino.com

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.