Czwartek, 2 listopada 2017

S’portofino – Tylko dla odważnych!

Zew białego szaleństwa ma w sobie coś z subtelnego uwodzenia. Miłośnicy sportów zimowych dobrze znają ten dreszczyk emocji pojawiający się na samą myśl o lekkim puchu opadającym na szerokie stoki i świerki… i ta myśl, żeby tu i teraz znaleźć się wśród wszechogarniającej bieli! Do tak długo wyczekiwanego spotkania warto dobrze się przygotować i zaplanować każdy szczegół, aby uczynić moment spotkania jeszcze bardziej wyjątkowym.

Naprzeciw tym potrzebom wychodzi najnowsza kolekcja marki Sportalm – odważana, elektruzyjąca, niebanalna, nie do przeoczenia! Tegoroczna propozycja to połączenie najnowszych trendów, ekstrawagancji i elegancji. Wyraziste, multikolorowe printy ze zwierzęcym pazurem zdobią kurtki i spodnie, kaptury i czapki wykończone przepięknymi, puszystymi futrami nie pozwolą policzkom zmarznąć, klasyczne wzory przełamywane odważnymi kolorami, a sznytu kolekcji dodają błyszczące dodatki w stylu glamour. W ofercie znajdziemy nie tylko odzież na stok- portfolio produktów obejmuje także miękkie czapki, aksamitne, welurowe dresy o bajecznych wzorach  czy szykowne bluzy. Kwintesencja sportowej mody w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Nie sposób nie wyczuć klimatu marki Sportalm. Wystarczy rzut oka na wzory, kolory i materiały. Marka jak co roku dyskretnie puszcza oko do wszystkich tych, którzy chcą wyróżnić się na stoku, skupić na sobie uwagę,  błyszczeć, łapać zazdrosne spojrzenia! Moda na stoku to zdecydowanie ich broszka.

Damska kolekcja marki Sportalm dostępna jest w salonie S’portofino oraz na www.sportofino.com

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.