Wtorek, 16 stycznia 2018

S’portofino – SKI PROFESSIONAL

Najlepsi sportowcy są wspierani przez sztaby szkoleniowców, trenerów i naukowców, aby osiągać jak najlepsze wyniki. A Ty? Wystarczy, że odwiedzisz jeden z salonów S’portofino!
Nie musisz być rekordzistą świata, aby korzystać z tych samych rozwiązań co mistrzowie. W salonach S’portofino znajdziesz sprzęt, odzież i akcesoria narciarskie takich top marek jak Descente, Bogner, Sportalm, X-bionic, Oakley, UVEX, Kask, Newland i wiele innych.

S’portofino daje Ci jedyną taką możliwość, aby od stóp do głów uzbroić się na stok w technologie zaprojektowane przez najlepszych światowych naukowców i inżynierów. Tylko pomyśl… sprzęt, który sprawia, że Twoje ciało może więcej, a Twoje wyniki są jeszcze lepsze. Rywalizacja na stoku jeszcze nigdy nie była tak ekscytująca.

Odwiedź sportofino.com/ski-professional i przekonaj się, że najnowsze technologie i trendy są naprawdę na wyciągnięcie ręki.
„Kompromis” to słowo nieznane sportowcom, dlatego zaufaj markom, które wybrali najlepsi. Sprzęt, odzież i akcesoria najlepszych marek sportowych znajdziesz w salonach S’portofino oraz na sportofino.com

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.