Wtorek, 24 października 2017

S’portofino – Hi-tech na zimę

Wyobraź sobie ubranie, które pomaga Ci przekraczać na stoku własne bariery. Tak komfortowe i lekkie, że właściwie niewyczuwalne podczas zjazdów. Wykonane z materiałów czułych na Twój każdy, nawet najmniejszy ruch, dostosowujące się do sylwetki niczym druga skóra. Wycięte laserowo z najwyższej jakości tkanin, które zamieniają podczerwone promienie słoneczne na energię i ogrzewają Cię nawet w pochmurny dzień. Ubranie, którego mikroskopijne włókna mikrofibry zapewniają niespotykaną izolację termiczną i nie przepuszczają ani kropli…

Brzmi nieprawdopodobnie? Odwiedź S’portofino, aby przekonać się, że odzież sportowa może więcej niż od niej oczekujesz. Technologie, które przez wiele lat były zarezerwowane  dla zupełnie innych segmentów zostały opatentowane przez sztab technologów i projektantów Descente. Niezmiennie od 80-ciu lat marka przesuwa granicę  zaawansowania technologicznego odzieży sportowej na kolejne poziomy, co szczególnie doceniają profesjonaliści – krajowe reprezentacje sportów zimowych z Szwajcarii, Hiszpanii, Kanady i Korei.

Tegoroczna kolekcja to po raz kolejny potwierdzenie najbardziej rozpoznawalnych cech marki: najwyższa jakość materiałów, japońska precyzja wykonania, wyrazisty a zarazem elegancki styl, harmonijne cięcia i paleta barw, która zachwyca odwagą a zarazem prostotą.

Nowa kolekcja Descente jak co roku dedykowana jest tym, którzy cenią sobie technologię podaną w najmodniejszej, zgodnej z obowiązującymi trendami formie.

Nowa kolekcja Descente dostępna jest w salonie S’portofino oraz na www.sportofino.com

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.