Piątek, 4 stycznia 2019

Kolekcja Rossignol w S’portofino

Rossignol to marka zrodzona z miłości do sportu oraz zachwytu pięknem gór. W kolekcjach znajdziemy nie tylko kurtki i spodnie narciarskie, ale także czapki, szale, rękawice oraz propozycje dla osób ceniących sobie estetykę w casualowych stylizacjach. Przyświecające marce hasło „ikona przeszłości, symbol teraźniejszości” świetnie obrazuje ponad 100-letnią tradycję w wyznaczaniu trendów.

Szyk, technologia, kreacja – te słowa określają wyjątkową kolekcję powstałą przy współpracy z domem mody Jean-Charles de Castelbajac. Wykonane z niebywałą precyzją oraz dbałością o szczegóły kurtki, spodnie narciarskie, golfy oraz akcesoria oferują wysokie parametry wodoszczelności i oddychalności, które zapewniają komfort termiczny w trakcie szusowania na stoku oraz nienaganną stylistykę. Już teraz dostępne w S’portofino!

Sprawdź całą kolekcję i wybierz najwyższej jakości produkty, dostępne zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i online na sportofino.com

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.