Poniedziałek, 7 maja 2018

Katalog letnich nowości

Wiosna w końcu zdecydowała się zostać z nami na dłużej. Soczysta zieleń na drzewach i przepiękne słońce zachęcają, aby każdą wolną chwilę spędzać na świeżym powietrzu, w otoczeniu budzącej się do życia natury. Ciężkie kurtki i płaszcze ustępują miejsca zwiewnym sukienkom w kwiatowe i marinistyczne motywy, rowery wracają do łask, przybywa spacerowiczów…

Wiosenno-letnie przebudzenie widać i czuć nie tylko w plenerze! Letnie kolekcje najbardziej prestiżowych marek kipią feerią barw i wakacyjnych motywów ze sklepowych witryn. Aby jeszcze lepiej wczuć się w letni klimat zespół S’portofino przygotował katalog, w którym znajdziemy wiele pomysłów i inspiracji. To wyjątkowe zaproszenie do świata S’portofino – pełnego klasy i najnowszych kolekcji światowych marek! Każda strona katalogu oddaje niepowtarzalną atmosferę S’portofino, którą Klienci dobrze znają z salonów – sportowe zacięcie, technologiczne majstersztyki, przepiękne wzory i kolory, najlepszą jakość. Najnowsza edycja katalogu to jednak nie tylko sportowa moda – to także garść wakacyjnych inspiracji, ciekawe rozmowy i rekomendacje profesjonalistów. Zajrzyj do środka i daj się porwać lekturze!

Odbierz swój egzemplarz w salonie stacjonarnym S’portofino lub pobierz ze strony sportofino.com/katalog-sportofino-ss18

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.