Środa, 11 lipca 2018

Jeszcze więcej okazji w S’portofino!

Latem czas płynie innym rytmem – niestety zdecydowanie szybszym. Ani się obejrzymy, a w kalendarzu znów zawita wrzesień. Właśnie dlatego jeszcze więcej uwagi powinniśmy poświęcić na czerpanie z letnich dni możliwie jak najwięcej przyjemności – na rowerze, w podróży, podczas ulubionych ćwiczeń, na jachcie czy na polu golfowym. W promieniach słońca każda aktywność jest jeszcze przyjemniejsza! To także idealny moment, aby spróbować czegoś nowego. Niezależnie od tego, który sport skradnie Twoje serce w tym sezonie, możesz zaopatrzyć się w sprzęt i ubrania, które są stworzone, by towarzyszyć Ci zarówno na wodzie jak i na lądzie!

S’portofino pomoże Ci skompletować idealny strój do każdej aktywności – właśnie rozpoczęła się druga tura przecen! Wśród przecenionych produktów znajdziesz akcesoria rowerowe, ubrania stworzone do gry w golfa, funkcjonalną odzież idealną na rower, a także mnóstwo modowych perełek, które świetnie dopełnią letnie stylizacje.

Zaszalej na przecenach w salonie stacjonarnym S’portofino lub na sportofino.com. Do zobaczenia!

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.