Piątek, 22 czerwca 2018

1500 okazji!

Lato wyzwala w nas niesamowitą energię do działania, cieszenia się każdą chwilą, sięgania po więcej. Ulice zalewa feeria barw – drzewa się zielenią, kwiaty zachęcają niesamowitymi kolorami, niebo kusi błękitem. W takich okolicznościach przyrody czas wolny najchętniej spędzamy na świeżym powietrzu relaksując się i czerpiąc z natury jak najwięcej.

Letnia aura to także nutka szaleństwa… aby jak najlepiej wykorzystać ten czas nic nie powinno zaburzać poczucia komfortu i harmonii. W tym czasie warto zadbać nie tylko o dobry plan na wypoczynek, ale i ubrania, które dotrzymają Ci kroku. S’portofino daje ku temu niepowtarzalną okazję! W salonie stacjonarnym oraz na sportofino.com rozpoczęła się wyprzedaż ponad 1500 produktów z letnich kolekcji, które świetnie dopełnią Twoją garderobę. Przecenione zostały produkty min. takich marek jak Deha, Aeronautica, Chervo czy Sportalm – najwyższa jakość i gwarancja wygody niezależnie od warunków.

Przyjdź, sprawdź ofertę i upoluj swój wymarzony letni zestaw!
Produkty w obniżonych cenach znajdziesz w sklepie stacjonarnym S’portofino i na sportofino.com.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.