Środa, 30 października 2019

EMPIK – zapowiedzi listopadowe


Jakub Szamałek
21 listopada, godz. 18:00

„Cokolwiek wybierzesz” (Wydawnictwo WAM) to kontynuacja bestsellerowego thrillera, autorstwa Jakuba Szamałka. I tym razem pisarz funduje nam niemałe emocje niemal od pierwszej strony i silnie osadza historię w realiach XXI wieku i wszechobecnych nowych technologiach. Główna bohaterka – Julita Wójcicka stara się wyjaśnić zagadkowe morderstwo camgirl z Mińska Mazowieckiego, które dokonane zostało na oczach tysięcy internautów. O kulisach powstania książki autor opowie w czasie spotkania.


Miksujemy #7 – szkolne granie!
22 listopada godz. 10:00

Zanim rok szkolny na dobre się rozkręci, kolejną odsłonę warsztatów z DJ-ingu postanowiliśmy zadedykować uczniom szkół podstawowych. Prowadzącą warsztaty będzie Marta Malinowska -dziennikarka i aktywistka muzyczna, znana na klubowych scenach jako Young Majli, obecnie związana z Radiową Trójką. W czasie warsztatów dzieciaki będą mogły poznać podstawy pracy DJa, przedstawione im zostaną zagadnienia związane z rytmiką, a także będą mogły spróbować same puszczać i miksować utwory muzyczne. Umawianie grup pod numerem telefonu: 605 110 560.


Konferencja – „Moda a biznes vol. IV”
23 listopada, godz. 12:00

Razem z wrocławską agencją modelek Spot Management oraz Project Fashion Day zapraszamy na czwartą już edycję konferencji „Moda a biznes”. Po raz kolejny scena naszego salonu stanie się miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń związanych z funkcjonowaniem świata mody. To jedyne takie branżowe wydarzenie w Polsce. Wśród prelegentów tym razem: Kasia Trocewicz – twórczyni concept store’u z ubraniami polskich projektantów oraz Aleksandra Miernik – studentka Polimody, prestiżowej uczelni modowej. Uczestnictwo wymaga zapisów przez GoingApp.


Sebastian Mila
24 listopada godz. 13:00

Lista piłkarskich sukcesów Sebastiana Mili nie należy do krótkich. Dla wielu kibiców futbolu pozostanie on tym, który przyczynił się do zwycięstwa nad Niemcami, ówczesnymi mistrzami świata, w meczu na Stadionie Narodowym. W książce „Sebastian Mila. Autobiografia” (Wyd. SQN) piłkarz przy udziale Leszka Milewskiego opowiada pasjonującą historię swojej sportowej kariery, jej blasków i cieni, sukcesów i porażek. Poznajemy drogę młodego chłopaka z koszalińskiego podwórka na największe futbolowe areny świata.


Katarzyna Puzyńska
24 listopada, godz. 16:00

Katarzyna Puzyńska od wielu lat zalicza się do czołówki polskich autorów kryminałów. Porównuje się ją do takich mistrzów tego gatunku jak: Agata Christie czy Camila Lackberg. Jej najnowsza powieść – „Pokrzyk” (Prószyński Media) to kontynuacja opowieści o Lipowie, która łączy w sobie elementy klasycznego kryminału i powieści obyczajowej z rozbudowanym wątkiem psychologicznym. Tym razem historia dotyczy pewnej lokalnej klątwy i starego dworu. Ale czy ten przesąd tak naprawdę ma coś wspólnego z licznie pojawiającymi się w okolicy trupami?


Flesz #2 – warsztaty z fotografii dodatków modowych
27 listopada, godz. 18:00

Na drugich z cyklu warsztatów fotograficznych organizowanych razem z wrocławską agencją modeli Spot Management skupimy się na fotografowanie przedmiotów. Dowiedzieć się będzie można o tym jak w prawidłowy i efektowny sposób wykonać zdjęcia: galanterii skórzanej, biżuterii czy innych dodatków modowych. Prowadzącą będzie Małgorzata Drozdowska – Słyż założycielka atelier „Fotograficzne Magicznie”, posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży i mająca na koncie współprace z wieloma branżowymi magazynami. W czasie warsztatów stworzone zostaną warunki jak na profesjonalnej sesji modowej. Uczestnicy powinni przynieść ze sobą własny sprzęt fotograficzny. Ilość miejsc ograniczonych. Zapisy przez GoingApp.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.