Środa, 27 listopada 2019

EMPIK – zapowiedzi grudniowe


Flesz #3 – warsztaty z fotografii kulinarnej
10 grudnia, godz. 18:00

Na trzecich z cyklu warsztatach fotograficznych organizowanych razem z wrocławską agencją modeli Spot Management skupimy się na fotografii kulinarnej. Dowiedzieć się będzie można o tym jak w prawidłowy i efektowny sposób wykonać zdjęcia różnych dań i napojów. Prowadzącym będzie Tomasz Augustyn – wrocławski fotograf posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży. Potrawy do sesji przygotuje restauracja Folgujemy. W czasie warsztatów stworzone zostaną warunki jak na profesjonalnej sesji zdjęciowej. Uczestnicy powinni przynieść ze sobą własny sprzęt fotograficzny. Ilość miejsc ograniczonych. Zapisy przez GoingApp.


Andrzej Ziemiański
12 grudnia, godz. 18:00

„Virion. Szermierz. Tom 4” (Wydawnictwo Fabryka Słów) to finałowy tom tetralogii o młodości Viriona – szermierza natchnionego. Na życie Viriona i Niki czyha zbyt wielu wrogów, by ucieczka mogła trwać w nieskończoność. Obława jest coraz bliżej. Nieuchronnie zbliża się chwila ostatecznego rozstrzygnięcia, w której wszystkie intrygi i tajemnice ujrzą światło dzienne. Moment, w którym interesy Cesarstwa, Zakonu i Rady Czarodziejów zderzą się z nieposkromioną furią Szermierza Natchnionego broniącego jedynej istoty, która się dla niego liczy. Nadchodzi dzień ostatecznej próby, po której na zdeptanej, skrwawionej ziemi stać będzie tylko jeden człowiek. Albo upiór. Zapraszamy na spotkanie z autorem.


Miksujemy #8 – Świąteczne granie
14 grudnia, godz. 12:00 – 14:00

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami i z tej racji na ostatnich w tym roku warsztatach z DJ-ingu królować będą świąteczne przeboje. Tym razem wydarzenie będzie miało w pełni otwarty charakter. Każdy z chętnych klientów naszego salonu, pod czujnym okiem prowadzącej -Marty Malinowskiej, dziennikarki i aktywistki muzycznej, która na klubowych scenach znana jest bardziej jako Young Majli będzie mógł puścić, a następnie zmiksować swoją ulubioną świąteczną piosenkę lub kolędę.


Klub Komiksowy #9: Najlepsze parodie Gwiezdnych Wojen
16 grudnia, godz. 19:00

Na ostatnim tegorocznym spotkaniu Klubu Komiksowego weźmiemy na warsztat najpopularniejszą kosmiczną sagę popkultury. Chcąc przełamać nieco pompatyczność i oczekiwania całego świata związane z mającą miejsce 18 grudnia premierą ostatniej części nonalogii – „Skywalker. Odrodzenie” podejdziemy do tematu z przymrużeniem oka. Julian Jeliński, vloger i współtwórca kanału „Brody z Kosmosu” tym razem zaprezentuje najciekawsze parodie Star Wars, wychodząc szeroko poza świat komiksu. Na uczestników czekać będą nagrody niespodzianki przygotowane przez wydawnictwo Egmont.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.