Środa, 15 stycznia 2020

Empik – styczniowe nowości

Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka
21 stycznia, godz.10:00, 12:00
22 stycznia, godz. 10:00, 12:00

Zapraszamy na wyjątkowe, dwudniowe wydarzenie organizowane razem z Przedszkolem numer 43 – „Kolorowym” we Wrocławiu. Najmłodsi wychowankowie przygotowali specjalny program piosenek oraz układów choreograficznych, które zaprezentują przed swoimi babciami i dziadkami. Na pewno nie zabraknie wzruszeń i pięknych emocji.


Robert Małecki
23 stycznia, godz. 18:00

„Zadra” (Czwarta Strona) to trzeci tom z nowego cyklu powieści kryminalnych Roberta Małeckiego, w której głównym bohaterem jest komisarz Bernard Gross. Tym razem próbuje rozwiązać zagadkę tajemniczych kości odnalezionych w podchełmżyńskim lesie. „Zadra” to mroczna opowieść o niszczącej sile miłości, ale też o śmierci, która przedwcześnie zabierając bliskich, strąca w otchłań samotności.


Katarzyna Czajka – Kominiarczuk (Zwierz Popkulturalny)
25 stycznia, godz. 12:00

Kolejna gala wręczenia Oscarów zbliża się wielkimi krokami! Już 10 lutego poznamy kolejnych laureatów i największych przegranych amerykańskiego i światowego przemysłu filmowego. Mało kto wie o tej nagrodzie, tyle co Katarzyna Czajka – Kominiarczuk, autorka cieszącego się ogromną popularnością bloga internetowego – „Zwierz Popkulturalny”, a także wydanej właśnie poszerzonej wersji książki – „Oscary. Sekrety największej nagrody filmowej” (Wydawnictwo W.A.B). Na spotkaniu autorskim porozmawiamy nie tylko o kulisach powstania tej publikacji, ale z pewnością poruszymy wiele interesujących kwestii dotyczących świata filmu i seriali.


Grzegorz Zawierucha
27 stycznia, godz. 18:00

Grzegorz Zawierucha został laureatem ósmej edycji programu „MasterChef”. To on zawładnął podniebieniami wymagających jurorów jednego z najpopularniejszych programów kulinarnych. Poza prestiżowym tytułem, wysoką nagrodą, nowy mistrz kuchni otrzymał również możliwość wydania swojej pierwszej, autorskiej książki kucharskiej, nosi ona tytuł „Zawierucha w kuchni” (Wyd. Burda Media Polska). Grzegorz ma doskonałe wyczucie smaku i do gotowania przystępuje z pełnym zaangażowaniem. Dzięki jego książce przeżyjecie kulinarną przygodę. Przeniesiecie się do wspomnień z dzieciństwa, poczujecie morską bryzę i wiatr w żaglach oraz doświadczycie wysublimowanej kuchni mistrzów.


Łydka Grubasa
30 stycznia, godz. 18:00

Łydka Grubasa to zespół, który nie spoczywa na laurach. Zaledwie kilka miesięcy po wydaniu krążka , będącego zapisem ich występu na festiwalu Pol’and’Rock postanowili zaprezentować zupełnie nowy materiał. „Socjalibacja” (Wyd. Góra Muzyki) to czwarty w ich karierze album studyjnym, na którym znaleźć można 12 utworów w charakterystycznym dla nich pełnym groteski i humoru stylu. To dynamiczna i żywiołowa płyta, zróżnicowana pod względem gatunków muzycznych, która w dużej mierze jest krytyką zatracania się w internecie.


Marcel Moss
31 stycznia, godz. 18:00

„Nie patrz” (Wyd. Filia) to nowy thriller autora świetnie przyjętej przez czytelników książki -„Nie odpisuj”. Tym razem główną bohaterką jest Ewa – uznana psycholog, która pewnego dnia za pomocą mediów społecznościowych zaczyna być szantażowana przez swoją byłą pacjentkę, obecnie przebywająca w szpitalu psychiatrycznym. Wszystko to prowadzi do tajemniczej śmierci pewnego czterdziestolatka. Marcel Moss po raz kolejny wciąga nas w mroczną historię, która miesza rzeczywistość ze światem wirtualnym.


Alicja Sinicka
6 lutego, godz. 18:00

Najnowsza powieść mieszkającej na Dolnym Śląsku Alicji Sinickiej to rasowy thriller, którego akcja osadzona jest w Oławie. „Stażystka” (Wyd. Kobiece) opowiada historię Klaudii Neter, dla której możliwość pracy w firmie państwa Skalskich wydaje się milowym krokiem w zawodowej karierze. Jej pewność siebie i zadowolenie dość szybko przechodzą w strach i trwogę, gdy zostaje uwikłana w niebezpieczny trójkąt z właścicielami, a policja odnajduje zwłoki dwóch dziewczyn, które wcześniej znajdowały się na jej stanowisku…

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.