Niedziela, 3 listopada 2019

Dla niego: buty skórzane idealne na jesień

Buty ze skóry naturalnej jak wino? Dokładnie! Dobrze zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości skóry szlachetnieją wraz z upływem czasu. Są odporne na przetarcia, zniszczenia, wodę i kurz oraz wyróżniają się cyrkulacją powietrza wewnątrz. Dziś nic Cię nie ogranicza: możesz wybrać skórzane obuwie, dopasowane do Twojego indywidualnego stylu – zarówno eleganckie, jak i sportowe, które będzie modne, funkcjonalne i wytrzymałe.

W ofercie S’portofino znajdziesz między innymi bardzo ciekawy model ręcznie wykonanych, skórzanych butów włoskiej marki Montelliana – model Alberto. Wytworzony w manufakturze rzemieślniczej, ze skóry licowej, garbowanej roślinnie, wykończony unikatowym efektem starzonego drewna „zjadanego przez robaki”. To klasyczne, eleganckie, a jednocześnie wyjątkowe obuwie. Jeśli natomiast szukasz butów, które będą prezentować nieco bardziej sportowego ducha i również idealnie sprawdzą się w sezonie jesienno-zimowym, to wybierz buty z włoskiej, bydlęcej skóry licowej, marki Dolomite – model Cinquantaquattro, dostępny w kilku fasonach i kolorach.

Odwiedź salon S’portofino lub sportofino.com i wybierz buty ze skóry naturalnej idealne dla Ciebie!

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.