Piątek, 13 kwietnia 2018

Calypso Fitness wybiera Renomę

Największa sieć klubów sportowych w Polsce otworzy swoje pierwsze filie we Wrocławiu i Katowicach. Firma wybrała Dom Handlowy Renoma oraz Dom Handlowy Supersam, zlokalizowane w sercach obu miast centra należące do Globalworth.
Calypso Fitness to już 47 klubów w 20 miastach Polski. Dynamicznie rozwijająca się sieć posiada kadrę ponad 900 wykwalifikowanych trenerów. W Renomie Calypso zajmie 1 695 mkw. powierzchni na poziomie -1. Otwarcie klubu planowane jest na maj. W maju klub otworzy się również w Katowicach. W Supersamie Calypso znajdzie się na poziomie +2, zajmując 1850 mkw. powierzchni.
– Nasz nowy najemca zajmie miejsce wcześniejszego operatora fitness, doskonale uzupełniając zróżnicowaną ofertę naszych centrów. Fani aktywności fizycznej znajdą tu doświadczoną kadrę i dobry sprzęt w najlepszych punktach miast. Po treningu będą mogli spokojnie zrobić zakupy, zjeść czy napić się kawy w kilkunastu restauracjach oraz punktach gastronomicznych Renomy i Supersamu – komentuje Edyta Bobek, Leasing Director – Retail, Globalworth.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.